Szkoła
Nasi uczniowie pilnie się uczą
Po nauce odpoczywają na szkolnych wycieczkach

Dnia 14 czerwca 2017 w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektów „Zdrowie na talerzu i w głowie” oraz „Trzymaj formę”. Przez cały rok szkolny 2016/2017 realizowane były w/w projekty w ramach działań profilaktyki uzależnień oraz promocji zdrowego stylu życia. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z trenerem żywieniowym, pedagogiem, psychologiem, brali udział w konkursach profilaktycznych, wiedzy i plastycznych, ” Żyję zdrowo – nałogom mówię NIE” a także przygotowywali w domach zdrowe śniadania wraz z dokumentacją fotograficzną na każdym etapie jego powstawania. W dniu podsumowania projektu młodzież całej szkoły przygotowała wraz z trenerem żywieniowym opiekunami projektów p. B. Mucha i p. Martą Szczebak zdrowe przekąski, którymi degustowała się cała społeczność szkoły. Odbył się uroczysty apel i wręczenie nagród dla uczniów, którzy brali udział w konkursach profilaktycznych. Cały projekt i nagrody zostały sfinansowany przez Komisję do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleśnie, za które serdecznie dziękujemy.

Marta Szczebak